970x250_plock

Co fajnego będzie się działo w piatek w Płocku?

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza do nowej siedziby na kolejny koncert o godzinie 19:00.

Wystąpią: Zespół instrumentalny “Substytuty” Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki pod kierunkiem Krzysztofa Misiaka. Big Band Państwowej i Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Płocku pod kierunkiem Krzysztofa Kralki. W repertuarze zespołu znajdują się popularne standardy jazzowe w fakturze bigbandowej, a także Zespół Saxtet Państwowej Szkoły Muzycznej pod kierunkiem Krzysztofa Kralki. W kręgu zainteresowań zespołu znajduje się muzyka klasyczna, współczesna, a także jazzowa w aranżacjach na zespół saksofonowy. Zespół istnieje od kilkunastu lat. Pragniemy podkreślić, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Mamy też coś dla fanów sportu!! o godzinie 18:00, Wisła Płock rozegra kolejny mecz na Stadionie Kazimierza Górskiego. Rywalem Nafciarzy w 26. kolejce LOTTO Ekstraklasa będzie Pogoń Szczecin.

 

W ramach akcji Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny zapraszamy do Teatru Płockiego na trzy spektakle “Myszy Natalii Mooshaber”. Spektakl to kryminał i horror, który przedstawia wewnętrzną walkę człowieka w świecie zdominowanym przez tyranię, obfituje w niespodziewane zwroty akcji i trzyma w napięciu do ostatniej minuty.

Bilety w promocyjnych cenach na spektakl poranny będą kosztować 10 zł  i 15 zł na spektakle wieczorne.

A o godzinie 19:00 w płockiej Stanisławówce, kolejny Wieczór Chwały. Wejście na wydarzenie jak zwykle jest bezpłatne i tym razem odbędzie się pod hasłem “Dzieje się dobro”. Wieczór Chwały to wydarzenie, które od ponad 10 lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony Płocczan i nie tylko. Skierowane jest ono do wszystkich – Zarówno tych młodszych jak i starszych.

 

A o tym, co BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! w Płocku mówimy w tanecznym i przebojowym Radiu RPL FM 88,1 FM od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 i 20.30

Dodaj komentarz

Close