Co fajnego będzie się działo w czwartek w Płocku?

Zapraszamy gorąco na V Sesję Młodzieżowej Rady Miasta Płocka. Odbędzie się ona jak zawsze w Ratuszu na Starym Rynku. Nie zabraknie dyskusji na temat rewitalizacji starówki.

 

Podjęte zostaną również uchwały w sprawach: nadania patronatu honorowego nad inicjatywą Kawa z m-lekiem oraz organizacji debaty „Młodzi w Europie”.

Przedstawione zostanie również sprawozdanie z Komisji do spraw współpracy z samorządami uczniowskimi oraz sprawozdanie Komisji Problemowej do spraw promocji Młodzieżowej Rady Miasta Płocka.

Natomiast Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na kolejną Multimedialną prelekcję Andrzeja Dorobka. Andrzej Dorobek jest anglistą, wykładowcą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku, współpracownikiem ogólnopolskiej prasy muzycznej, autorem książki „Rock: problemy, sylwetki, konteksty. Szkice z estetyki i socjologii rocka”.

W Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki prezentuje cykl prelekcji pod hasłem: Znane i nieznane twarze kontrkultury rockowej, dla których podstawą są teksty esejów na temat wybranych artystów światowego rocka. Tematem jutrzejszej prelekcji będzie Van Morrison.

Zapraszamy także na pierwsze urodziny Kapitalnego Sklepu. Przypomnijmy, że sklep powstawał przez kilkanaście tygodni pod skrzydłami wolontariuszy działających w stowarzyszeniu wolontariuszy „Kapitał Ludzki”. Kapitalny sklep, to projekt, który polega na tym, by jeszcze bardziej, w zupełnie nowy, ale ciekawy sposób pomagać innym.

Z okazji pierwszych urodzin sklepu na ten dzień przygotowano pokaz mody młodzieżowej, licytację ubrań, pyszny tort…i wiele innych atrakcji. I oczywiście jak czwartek, to wieczorne karaoke w Zachęcie.

Zabierajcie znajomych, przyjaciół i wpadajcie do pubu o 21:00. Pamiętajcie śpiewać każdy może!

 

A o tym, co BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! w Płocku mówimy w tanecznym i przebojowym Radiu RPL FM 88,1 FM od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 i 20.30

 

Dodaj komentarz

Close