Garmin Iron Triathlon Płock – ograniczenia w ruchu

W niedzielę 26 maja odbędzie się impreza sportowa Garmin Iron Triathlon Płock. W godzinach 9-16 wystąpią ograniczenia w ruchu na terenie miasta oraz na drodze wojewódzkiej DW562.
Mieszkańcy Płocka, Maszewa oraz Brwilna muszą przygotować się nie tylko na sportowe emocje, ale także na ograniczenia w ruchu drogowym.

W niedzielę 26 maja 2019 r. w godzinach 9-16 zamknięte dla ruchu kołowego będą następujące ulice Płocka: Chojnackiego – pl. Narutowicza – Małachowskiego – Teatralna – Kozia – Grodzka – pl. Stary Rynek – Wyczałkowskiego – Zduńska – Okrzei – Kazimierza Wielkiego – Parowa – Szpitalna oraz droga wojewódzka 562 na odcinku Płock – Maszewo – Brwilno – Biskupice. W związku z zamknięciem ruchu oraz dbałością o bezpieczeństwo zawodników prosimy o niepozostawianie samochodów na trasie zawodów.

Szczegółowa mapa przebiegu tras wszystkich konkurencji znajduje się na stronie organizatora – https://irontriathlon.pl/triathlon-plock/trasa/. Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie. Ruchem będą kierować funkcjonariusze płockiej Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz organizatorzy.

EG

FOTO: UMP

Dodaj komentarz

Close