Magiczny Dzień Kobiet w Volvo Car Płock

Panie, które miały ochotę spędzić dzień kobiet z nutką motoryzacji, już po raz drugi mogły odwiedzić płocki salon Volvo. Gwiazdą wieczoru było oczywiście Najnowsze Volvo V60 Cross Country, które zostało zaprezentowane podczas spotkania! Płocczanie byli jednymi z pierwszych w Polsce, którzy mogli podziwiać nowy model Volvo.

Całe wydarzenie poprowadził Michał Milewski, który zdradził kilka tajników somelierskich oraz uraczył drogie Panie zmysłowym pokazem Rumby.

A jakie dodatkowe atrakcje poza najnowszym Volvo i pokazem tanga czekały na Panie?

Jedną z atrakcji był niezwykły recital w wykonaniu Joanny Kaczmarkiewicz, uczestniczki programów The Voice of Poland i Must Be The Music. Występ wprowadził wszystkich przybyłych gości w magiczny nastrój.

W tym roku organizatorzy postawili duży nacisk na zdrowie, fitness, taniec i coś, czego jeszcze nie było – „serwis na szpilkach”! Panie mogły zgłębić tajniki związane z obsługą techniczną pojazdów, oczywiście nie mogło zabraknąć konkursów z tym związanych, np. wymiana koła, czy podłączenie akumulatora do prostownika.

Po spotkaniu, nie obcy pozostanie Paniom również temat rozróżnienia paska rozrządu, od osprzętu, czy też opon zimowych od letnich, nie wspominając o słynnych już „DOT” – ach.

Gośćmi wieczoru były również dietetyczki Katarzyna Rajewska oraz Katarzyna Jaworska, które zaprezentowały ciekawe wystąpienie na temat zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej i odżywiania.

Oczywiście nie mogło zabraknąć Trenerów Personalnych, którzy byli gotowi do udzielania indywidualnych porad.

Z kolei gościem specjalnym była Pani Dominika Grodowska, Ekspert ds. etykiety oraz wizerunku biznesowego, która wygłosiła swój wykład na temat dress code.

Panie mogły skorzystać nie tylko z ciekawych porad, lecz także były obdarowane miedzy innymi akcesoriami Volvo, Karnetami na kurs tańca w Studio Show Time, pakietami badań w prywatnej Klinice Prestige Medical, Voucherami zniżkowymi na zabiegi medycyny estetycznej Beauty Clinic, gadżetami Klubu Zdrofit Płock, czy wyjątkowym drzewem z Firmy Podaruj drzewko.

Volvo Car Płock przygotowało również konkurs: każdy mógł zrobić ciekawe zdjęcie podczas imprezy, wstawić je na Facebooka lub Instagrama i oznaczyć Volvo Car Płock. Zespół Volvo wybierze najfajniejsze zdjęcie, a zwycięzca otrzyma na weekend dowolne auto szwedzkiej marki.

EG

Foto: Piotr Tomaszewski/ Olga Polańczyk – Petera

Dodaj komentarz

Close