Noc Muzeów coraz bliżej! Dołącz do płockich placówek

Zbliża się Europejska Noc Muzeów! Jest to impreza kulturalna, polegająca na udostępnianiu miejsc kultury, czyli muzeów, galerii, instytucji kultury, ale także restauracji, kawiarni i innych zwykle niedostępnych do zwiedzania obiektów, w godzinach wieczornych. W tym roku wydarzenie to przypada 18 maja.

Wzorem lat ubiegłych możecie włączyć się w realizację Płockiej Nocy Muzeów oraz zaproponować na ten wieczór atrakcje, które mogą zachęcić płocczan do wyjścia z domu, a turystów do spędzenia tego czasu w Płocku.

Na potrzeby promocji Płockiej Nocy Muzeów Lokalna Organizacja Turystyczna przygotowuje plakat oraz ulotkę, w której zawarte będą Państwa propozycje. Szczegółowe informacje zostaną zamieszone również na stronie internetowej www.turystykaplock.eu oraz w wydarzeniu utworzonym na Facebooku. Nie zapomniano także o popularyzacji wydarzenia za pośrednictwem płockich mediów.

W związku z powyższym Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna prosi o zgłaszanie się do uczestnictwa w Płockiej Nocy Muzeów i przedstawienie oferty instytucji czy firmy.

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest wypełnienie i dostarczenie e-mailem na adres biuro@turystykaplock.eu wypełnionego Formularza zgłoszeniowego oraz logo Państwa instytucji czy firmy. 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 kwietnia br.

źródło/tekst: Iwona Krajewska/Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna

foto: Pixabay.com

DJ

Dodaj komentarz

Close