Unia Czermno postraszyła Stoczniowiec Płock

W drugim spotkaniu rundy wiosennej ligi okręgowej, piłkarze Stoczniowca Płock zremisowali na własnym boisku z Unią Czermno 2:2.

Zdecydowanie pierwsze minuty spotkania należały do gości, którzy zdominowali wydarzenia boiskowe. To wszystko miało także przełożenie na wynik, bowiem już po 20 minutach goście prowadzili 2:0. Jeszcze przed przerwą, płocczanie za sprawą trafienia Jakuba Kustry złapali kontakt z rywalami. W 66 minucie skutecznie rzut karny wykonał Patryk Gałamaga, doprowadzając do remisu i mimo wielu okazji z obu stron była to ostatnia bramka w tym spotkaniu. Mówi Damian Kijek, szkoleniowiec Stoczniowca:

Po kolejnej stracie punktów, Stoczniowiec spadł na czwartą pozycję w ligowej tabeli i traci cztery punkty do lidera ze Staroźreb.