Zobacz płocki raport drogowy na 22 lutego

Dzisiaj 22 lutego będą prowadzone naprawy na ulicach w Płocku. Zamknięte dla ruchu odcinki ul. Rybaki, Pięknej, Borowickiej i al. Nowaka.

Naprawy dróg i chodników będą dziś prowadzone na ulicach:

– PLAC OBROŃCÓW WARSZAWY – naprawa chodnika,

– ŁĄCKA – naprawa ubytków w jezdni,

– NIZINNA – naprawa ubytków w jezdni,

– BROWARNA – naprawa ubytków w jezdni,

– WILCZA – naprawa ubytków w jezdni,

– PARCELE – naprawa ubytków w jezdni,

– BOROWICKA – naprawa ubytków w jezdni.

Akcja “ZIMA”

W nocy 21/22.02 lutego służby miejskie interweniowały z użyciem solarek, zwalczając śliskość na jezdniach na terenie miasta.

ul. Borowicka

Od 17.10.2018 r do 15.06.2019 r. realizowana jest inwestycja drogowa związana z budową ul. Borowickiej. Na czas budowy ulica Borowicka na odcinku od skrzyżowania z ul. Botaniczną do skrzyżowania z ulicami Parcele – Wierzbowa – Liściasta jest zamknięta dla ruchu. Możliwy będzie wyłącznie dojazd do posesji.

W związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Borowickiej w rejonie pętli Borowiczki na czas przebudowy od środy 24 października 2018 r. do odwołania (zakończenie robót wyznaczono wstępnie na czerwiec 2019 r.) autobusy linii 3, 4, 35, 37 i N1 dojeżdżać będą tylko do przystanku Borowiczki, park 02. W kierunku centrum autobusy linii 3, 4, 35, 37, N1 i N3 rozpoczną trasę na przystanku Borowiczki, park 01. Uruchomiona zostanie linia komunikacji zastępczej x3 na trasie: Borowiczki, park 02 (przesiadka z autobusów dojeżdżających z centrum) – Zakole – Botaniczna 02 i z powrotem: Botaniczna 01 (początek trasy na przystanku w kierunku centrum) – Zakole – Borowiczki, park 01 (przesiadka na autobusy w kierunku centrum).

Wybrane kursy linii x3 realizowane będą po trasie: Botaniczna – Zakole – Borowiczki, park 01 – Młyńska – Sielska – Kasztanowa – Wiosenna – Św. Huberta i z powrotem: Św. Huberta – Parcele – Wiosenna – Kasztanowa – Sielska – Młyńska – Borowiczki, park 02 – Zakole – Botaniczna.

ul. Rybaki

W związku z rewitalizacją bulwarów wiślanych od 3 października 2017 r. ul. Rybaki została całkowicie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Kawieckiego do amfiteatru. Dojazd do amfiteatru, Morki, zalewu Sobótka jest możliwy wyłącznie od ul. Parowa i Szpitalnej.

źródło i foto: Urząd Miasta Płocka

DJ

Dodaj komentarz

Close